Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi, Anneler Günü’nü kutladı

Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Şube Yönetim Kurulu adına Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak tüm Annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

12809632_142259516163874_6609723906594955315_n

Demir’in açıklaması şöyle; “Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada kutlanan özel bir gündür. Ancak sadece yılın bir gününde değil; yılın her gününde, dünyaya getirdiği evladını özveriyle büyüten, hiç yılmadan sevgi ve şefkatini esirgemeyen annelerimize hak ettiği sevgi ve saygıyı vermek her evladın görevidir.

erdogan-demir-kesan23-nisan-mesaji-640x420

Ailenin temelini anneler oluşturur. Sağlıklı bir toplum için, sağlıklı çocuk ve gençlerin yetişmesi büyük oranda annelere ve aile ortamına bağlıdır. Aileyi bir arada tutan en önemli unsur da annedir. Türk milletinin yapısını da Türk kadını, Türk anası teşkil eder. Annelerimiz, yeryüzündeki en aziz, en kutsal varlıklarımızın başında gelmektedir. Barış ve sevgi dolu sağlıklı bir dünyanın temelleri, annelerimizin yetiştireceği dürüst ve sağlıklı bireylerle mümkün olacaktır.

Başta, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde annemiz olmak üzere bu vatan için evlatlarını toprağa veren şehitlerimizin annelerinin ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.”

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 07 Mayıs 2016, 1:36 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 765 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: