Orhan Çakır; “CHP’den Keşan Belediye Başkan Aday Adayıyım”

Orhan Çakır, CHP’den gelecek dönem Belediye Başkan Aday Adayı olacağını ve adaylığının doğru olduğunu açıkladı.

images-4

Orhan Çakır yaptığı açıklamada, “Keşan’ın Altıntaş köyündenim. Annem Büyükdoğancalı. İstanbul doğumluyum. İş hayatı siyaset ve sosyal hayatın içinde ciddi çalışmalar yaptım. İstanbul’da 15 yıldır CHP’de siyasetin içindeyim. Gençlik kolları başkanlığı, ilçe başkanlığı belediye başkan adaylığı, il başkan yardımcılığı ve il genel meclis üyeliği yaptım. Hizmet etmenin en güzel yaşını yaşıyorum. Siyaseti bundan sonra Keşan’da yapmaya karar verdim. Yaklaşık 2 yıldır buradayım ve siyaseti  takip ediyorum. CHP üyeliğim burada.” dedi.

images-5

Emek vermeden siyasetin olmayacağına inandığını belirten Çakır: “Ben, Keşan’da 2 yıldır siyaset yapmaya çalışıyorum. Çağrılan her yere gidiyorum Ben en çıkmaz sokaktaki vatandaşa da  Keşan’ın en lüks yerinde 10. Katta bulunan vatandaşa da aynı yakınlıktayım. Burada şöyle bir sıkıntı gördüm. CHP içinde çok ciddi bir kırılma olmuş. Partiyi büyütmek adına kimse bir şey yapmamış. Önce partinin silkelenmeye ihtiyacı var. Keşan’da şu anda  bir gruplaşma var. Ben şunu yaşadım 2 yıl içinde. Benimle görünmek istediği halde, görünemeyen insanlar var. Benim Keşan’da kimseye gebeliğim yok. Ben ticaretimi yaptım. Bölgede ufak tefek yatırımlarım oldu. Ama biz Keşanlıyız. Bundan sonraki kazandıklarımızı ve kazanacaklarımızı da Keşan halkı için yapmalıyız. Biz AKP’nin zihniyetine karşı olduğumuz için zaten sosyal demokrat bir partinin içinde siyaset yapıyoruz. Ben ekmeğimi birilerinden almıyorum. Arkadaşlarım beni  yanlış anlamasınlar. İsim vermeden konuşuyorum. Ekonomik dengelerin bozulmaması adına insanlar belki bir yerde  sesini çıkarmadan durabiliyorlar ama  ama Keşan’ın özüne dönmesi lazım. Eğer bu şekilde gidersek bu yarın belki başka bir partinin iktidar olmasına sağlayabilr. Ben varım bir tane dahi kendi oyumum sandıktan çıkacağını  bilsem ben yarışın içinde varım. Bütün bilgi ve tecrübelerimi Keşan’a hizmet adına bu yarışa girdiğimi açıklıyorum. Ben, Keşan’ın önümüzdeki dönem CHP’de Belediye Başkan Aday adayıyım.” dedi.

images

Orhan Çakır, İstanbul’da ticaret yapan Keşanlı bir iş adamı. Bir süredir Enez Sultaniçe deniz sahilinde otel ve motel işletiyor.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 09 Ekim 2016, 4:43 pm tarihinde GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 620 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: