KTSO Türkiye’de Ve Trakya’da en iyiler arasında..
Keşan Ticaret ve Sanayi Odası 365 Oda ve  Borsa arasında 7 yıldızlı en iyi en iyi hizmet veren  Türkiye’de iyiler, Trakya’da en iyiler arasına girerek  Ankara’da tescilledi.. 
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen törende sınıfının en yüksek puanını alan Odanın Akreditasyon Belgesi  verildi.
Ankara TOBB Akreditasyon Belgelendirme Töreni’nde, Gümrük ve Ticaret Bakanı  Bülent Tüfekçi ve Birlik Başkanı  Rifat Hisarcıklıoğlu da hizmet kalitesini arttıran ve akreditasyon sistemini başarı ile sürdüren Oda ve Borsalara teşekkür etti.
KTSO’dan yapılan açıklama şöyle; “Şimdi yeni hedefimiz; Türkiye’nin en iyisi olmak. Paris’te, Londra’da, Berlin’de bir oda ve borsa üyelerine nasıl hizmet veriyorsa bizler bunun daha da iyisini yaparak onların üzerine çıkacağız. Belirlediğimiz yeni hedefler ve ilkelerimiz ile gerek dijital hizmet devriminde gerek projelerimiz ile gerekse de istihdam ve bölgenin gelişimi konusunda çıtayı yükselterek yeni dönemde üstün bir ilerleme sağlayacağız. Buna inancımız sonsuz. Akreditasyon Sistemi; Oda Sisteminin iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlar. Akreditasyon Sistemi; EUROCHAMBRES ve İngiltere Odalar Birliği işbirliği ile İngiltere ve Almanya Oda sistemlerinin en iyi uygulamaları da dikkate alınarak, 2001 yılında Oda Akreditasyon Modeli olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından geliştirilmiştir. 2005 yılına kadar İngiltere Odalar Birliği işbirliği ile desteklenen Oda Akreditasyon Sistemi 2008 yılında Borsalarımızın da sisteme dahil edilmesiyle genişleyerek Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi haline dönüşmüştür. Oda ve Borsaların üyelerine “Beş Yıldızlı Hizmet” vermesi için fırsat oluşturan Akreditasyon Sistemi; Oda ve Borsaların yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmasında öncü rol üstlenmektedir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin hedefi; tüm Oda ve Borsaları gelecek dönemlerde bu “Beş Yıldızlı Hizmet Yarışına katmaktır. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası olarak, gösterdiğimiz üstün gayret ve çalışmalar ile; 2013 yılında çıktığımız bu hizmet yarışında ilk olarak Türkiye ortalamasının üzerinde bir puan alarak 5 yıldız hizmet veren oda statüsünde olduğumuzu gösterdik. 2016 yılında yapılan ikinci Akreditasyon denetiminde de sınıfının en yüksek puanını alan odamızın 7 yıldızlı hizmet veren oda statüsü tescillemiştir. 7 Yıldızlı hizmet her üyenin hakkıdır anlayışıyla, bölgemize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 01 Mart 2017, 2:43 pm tarihinde manset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 540 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: