Keşan’da Bayramlaşma gerçekleştirildi

Kurban Bayramı nedeniyle bayramın 1.Günü olan 24 Eylül 2015 Perşembe günü Keşan’da bayramlaşma töreni düzenlendi.

DSC_3921

Saat 13.00’de Köşk Düğün Salonu’nda başlayan bayramlaşma törenine Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Edirne Vali Yardımcısı Keşan Kaymakam Vekili Mustafa Serdar Bakır, Keşan 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Tamer Gedik, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Mahir Sağlık, Keşan İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Osman Şahin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve oda ve dernek temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldılar.

DSC_3934  DSC_3904  DSC_3917

Bayramlaşma töreninde konuşan Bakır, kendisinin Edirne Vali Yardımcısı olarak Keşan Kaymakamlığına vekalet ettiğini belirterek ve bayramlaşmaya katılanlara hoş geldiniz diyerek, “Herkesin bayramının huzur ve barış içinde geçmesini, kırgınlıkların ve küskünlüklerin bayramlarda unutulmasını diliyorum. Bu arada buradan size yakın bir süreçte Keşan Kaymakamı’nın da atanacağını ve görevine başlayacağını müjdeliyorum. Tekrar bayramlaşmaya katılanlara teşekkür eder ve herkesin Kurban Bayramını kutlarım” dedi.

DSC_3852  DSC_3879  DSC_3887

Köşk Düğün Salonu’nun ardından protokol İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Keşan Devlet Hastanesi ziyaret etti.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 26 Eylül 2015, 9:24 am tarihinde GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.208 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: