Keşan Belediyesi araç parkını 2 İş Makinesi ile daha da güçlendirdi..

Keşan Belediyesi vatandaşlara daha etkili ve hızlı hizmet üretme amacıyla araç parkını 2 iş makinesi ile güçlendirdi.

19 Nisan 2017 Çarşamba günü konuyla ilgili Cumhuriyet Meydanı’nda Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan ve Eşi Şengül Özcan ile Başkan Yardımcısı Salim Şevik ve birim amirlerinin katıldığı tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Tanıtımda konuşan Başkan Özcan, “Keşan Belediyesi’nde şu anda en büyük müdürlük Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü. Keşan halkının kullanımına ve bu birimin Müdürü Erhan Başaran’ın emrine 2 adet en iyi düzeyde kazıcı yükleyici kepçe alındı. Her biri 285 bin TL maliyetli 2 adet iş makinesini Devlet Malzeme Ofisi eliyle aldık. Her ikisine de kırıcı hediyesi verildi. 2004 yılından beri görevdeyim. Buna benzer iş makinelerimiz var ama zamanla eskidiler ve yenilenmesi gerekiyor. Hem araç parkımızı yeniliyoruz hem de güçlendiriyoruz. Keşan’a hayırlı olsun. Söz konusu müdürlüğümüzün iş sahası oldukça geniş. Müdürlüğümüzün bu iş makinelerine ihtiyacı vardı, biz de bu ihtiyacın ikmalini gerçekleştirdik.” dedi.

Araçlar nedeniyle Keşan adına Başkan Özcan’a teşekkür eden Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Erhan Başaran da “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Mücavir alanlarımızla beraber çok büyük bir alana hitap ediyoruz. Bu iş makinelerine ihtiyacımız vardı, başkanımız da bu ihtiyaçlarımızı karşıladı. Bu iki araç kalitesi ve donanımıyla Keşan’a uzun yıllar hizmet edecek araçlar. Bu alımlarla 20-25 yıl arkamıza bakmadan çalışma yürütebiliriz. 4 tekerleği birbirine eşit, yengeç modeli denen, manevra kabiliyeti yüksek araçlarımızla bundan sonra daha etkili ve hızlı şekilde hizmet üreteceğiz. Alanında en büyük hacme ve donanıma sahip araçlar edindik.” dedi.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 20 Nisan 2017, 10:40 am tarihinde manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 628 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: