Keşan Belediye Meclisi’nin Nisan ayı 2.oturumu yapıldı

Keşan Belediyesi’nin Nisan ayı 2.Oturumu 12 Nisan 2016 Salı günü saat 17.00’de yapıldı.

meclis (3)

Keşan Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Ercan Ersoylu Başkanlığında yapılan 2.oturumda; ilk olarak Meclisin 1.oturumunda görüşülen ve Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilen Hafriyat Atıkları Fiyat Tarifesinin tespit edilmesi maddesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

Daha sonra Keşan Belediyesi 2015 yılı faaliyet Raporu görüşüldü. CHP Grubu Faaliyet raporunu onaylarken, AK Parti  ve MHP’li Meclis Üyeleri Faaliyet Raporu hakkında olumsuz oy kullandılar.

Keşan Belediyesi Faaliyet Raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

Toplantıda son olarak, 2015 yılı Denetim Komisyonu Raporu görüşüldü. Rapor hakkında CHP Grubu ve MHP’li üyeli olumlu görüş belirtirken, AK Parti Grubu olumsuz görüş belirtti.

meclis (2)

Ersoylu, daha sonra yaptığı konuşmada Denetim Kurulu’nda görev alan ve tüm meclis üyelerine teşekkür ederek, “Denetim Komisyonu yasa gereği onaylanmamakta sadece partilerin görüşleri alınmaktadır. Nisan ayı 2.Toplantımız sona ermiş olup, aldığımız kararların tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor ve meclise katkı veren tüm belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Keşan Belediye Meclisi Mayıs ayı Olağan Toplantısı’nı 5 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 17.00’de gerçekleştirecek.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 12 Nisan 2016, 11:02 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 812 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: