Keşan Belediye Başkanı Opr.Dr. Mehmet Özcan, basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi

Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, 14 Ocak 2017 Cumartesi günü Keşanlı basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Saat 10.00 sıralarında başlayan ve Binbay Cennettepe Restaurant’ta gerçekleştirilen yemeğe Başkan Özcan’ın eşi Şengül Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan ve Keşan’daki yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

Kahvaltıda konuşan Özcan, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı ve şunları söyledi: “Basın emekçilerimiz için gelenek haline getirdiğimiz eğlenceli bir yemeğimiz vardı ancak ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ve çetin kış şartları nedeniyle sizlerle bu yıl eğlenceli bir yemekte buluşamadık. Ülkemiz önümüzdeki yıl daha huzurlu olursa gününüzü yine akşam yemeği şeklinde düzenleyeceğiz. Gününüz kutlu olsun. Sağlık, sıhhat ve huzur içinde meslektaşlarınızla, huzurlu bir ülkede, haklarınızın daha iyi şartlarda olduğu günler kutlamayı nasip etsin. Katılımınız için teşekkür ederim.”

 

Basın mensupları da Özcan’a günlerini kutladığı için teşekkür etti.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 14 Ocak 2017, 11:13 am tarihinde GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 916 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: