Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Anneler Günü’nü kutladı

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Anneler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak tüm Annelerin Anneler Günü’nü kutladı.

başkan özcan

Özcan’ın açıklaması şöyle; “Anneler Günü, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla tüm dünyada kutlanan özel bir gündür. Ancak sadece yılın bir gününde değil; yılın her gününde, dünyaya getirdiği evladını özveriyle büyüten, hiç yılmadan sevgi ve şefkatini esirgemeyen annelerimize hak ettiği sevgi ve saygıyı vermek her evladın görevidir.

Ailenin temelini anneler oluşturur. Sağlıklı bir toplum için, sağlıklı çocuk ve gençlerin yetişmesi büyük oranda annelere ve aile ortamına bağlıdır. Aileyi bir arada tutan en önemli unsur da annedir. Türk milletinin yapısını da Türk kadını, Türk anası teşkil eder.

Annelerimiz, yeryüzündeki en aziz, en kutsal varlıklarımızın başında gelmektedir. Barış ve sevgi dolu sağlıklı bir dünyanın temelleri, annelerimizin yetiştireceği dürüst ve sağlıklı bireylerle mümkün olacaktır.

Başta, bu vatan için evlatlarını toprağa veren şehitlerimizin anneleri olmak üzere, tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 07 Mayıs 2016, 1:23 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 715 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: