Jandarma’dan kaçak içki ve fuhuş operasyonu..

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca, emniyet ve asayiş ile kamu düzenin korunması kapsamında; Keşan, İpsala ve Enez İlçe Jandarma Komutanlıkları sorumluluk bölgelerinin tamamında eş zamanlı olarak Huzur Operasyonları yapıldı.

Rakı Yakalanması Fotoğraf (1)
Yapılan operasyonlar neticesinde; Keşan İlçesi Yenimuhacir Beldesi’nde, alkollü içecek üretim belgesi ve işyeri açma ve çalışma ruhsatı bulunmayan bir iş yerinde piyasa değeri yaklaşık (3.000.000) TL olan (405) ton şarap, İpsala İlçesi Turpçular Köyü’nde bir işletmede (12) şişe sahte rakı ele geçirildi.

Şarap Yakalanması Fotoğraf (1) Şarap Yakalanması Fotoğraf (2) Şarap Yakalanması Fotoğraf (6)
Yine yapılan operasyon esnasında, Enez İlçesi Gülçavuş Köyü’nde bulunan bir site içerisinde (2) yabancı uyruklu kadını fuhuşa teşvik ettikleri ve fuhuşa aracılık yaptıkları tespit edilen (2) şüpheli çıkarılmış oldukları adli makamlarca tutuklandı. Yabancı uyruklu kadınlar ise, sınır dışı edilmek üzere İl Göç İdaresi’ne teslim edildi.

Şarap Yakalanması Fotoğraf (5) Şarap Yakalanması Fotoğraf (3) Şarap Yakalanması Fotoğraf (4)
Ayrıca; (3) ilçe genelinde operasyon kapsamında yapılan kontrollerde adli makamlarca çeşitli suçlardan aranan toplam (7) şüpheli yakalanarak adli makamlara sevk edildi.
Edirne İl Jandarma Komutanlığınca; emniyet ve asayiş ile kamu düzenin sağlanması, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşamlarını sürdürmesi maksadıyla, yasal mevzuat doğrultusunda gerekli tedbirler alınmaya devam edilecektir.
www.kesanhalkinsesi.com

(Videolu Haber)


HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 12 Nisan 2016, 10:37 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika, Video kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 982 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: