İYİ Parti Enez de örgütleniyor..

Türkiye Genelinde bir süre önce Meral Akşener Genel Başkanlığında kurulan İYİ Parti, Enez ilçesinde de örgütleniyor.

Kurucu başkan olarak Enez de görevlendirilen Tapu Müdürlüğü’nden emekli Tuncay Taşkın, IYI Parti Enez ilce binasını hazırlayarak çalışmalara başladığını bildirdi.

Taşkın su yazılı açıklamayı yaptı: ” Enez İlçesi İYİ PARTİ Kurucu İlçe Başkanlığı görevinin şahsıma beni çok onurlandırmıştır.

Beni bu göreve layık gören İYİ Parti teşkilatına teşekkür ederim. Aktif siyasete de ilk adımım olan bu görevde beni yalnız bırakmayan kurucu üye arkadaşlarım ile birlikte bu görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.

Partimiz yaklaşık iki yıllık bir siyasi mücadele sonucu kurulmuştur. Bu kuruluş mücadelesin de her türlü baskı, şiddet ve engellemelere rağmen milletimiz ile buluşmayı başarmıştır.

İYİ partinin kurulmasında kararı öncelikle vatansever Türk Milleti vermiş ve siyasetinin merkezinde TÜRKİYE İYİ OLACAK sloganıyla Sayın Genel Başkanımız MERAL AKŞENER’ in önderliğinde GÖMLEKLERİMİZİ ÇIKARTMADAN MİLLETİN BÜTÜNLÜĞÜ, MUTLULUĞU, KAVGA DİLİNİN ORTADAN KALTIĞI, HAYAT TARZINA SAYGILI VE İYİ PARTİ İKTİDARINDA KANDIRILAMAYACAK BİR TÜRKİYE için kurulmuştur.

Partimizin hedefi TÜRKİYE İYİ OLACAK sloganıyla başlattığı iktidar yürüyüşüne destek vermek isteyen herkesi VATANSEVERLİK üniforması giyerek parti politikalarının oluşması ve gelişmesinde TÜRKİYE’ yi yalanın , baskının ve yanlış politikaların olmadığı evrensel düzeye götürmeye çalışmaktır.

İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI olarak partimizin kuruluş felsefesi olan, ATATÜRK’ ün devrimleri doğrultusunda CUMHURİYETİMİZİN kazanımlara sahip çıkmak ve yaşatmak, birlik ve beraberliğimizin tesisi ve en önemlisi çocuklarımıza güçlü, yaşanabilir bir TÜRKİYE bırakabilmek için Tüm Enez Halkını İYİ PARTİ çatısı altında siyasete katılmaya ve siyaset yapmaya davet ediyorum.”

 

İYİ PARTİ ENEZ İLÇE TEŞKİLATI KURUCU ÜYE LİSTESİ

1-TUNCAY TAŞKIN

2-EMİNE TÜZÜN

3-SERCAN EKER

4-FATMANUR ESENGİN

5-SAVAŞ GÜNDOĞDU

6-MURAT ŞAHİN

7-NURAY KARAYILAN

8-SERHAT BAYKUŞ

9-EROL GÜÇ

10-ERDAL ÇELİK

11-HALUK URAL

12-DİLEK ÇİROZLAR

13-MUSTAFA NARİN

14-EMİN ÇİMEN

15-SALİM GÜRŞAT

16-AHMET İME

17-ŞABAN AÇIKGÖZ

18-SEZER ÇALIŞKAN

19-ÖMER DEMİRKIRAN

20-BAHRİYE TAŞKIN

21-HÜSNÜ DİNÇER

 

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 03 Ocak 2018, 2:25 pm tarihinde manset, SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 2.221 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: