“EVET” mi? “HAYIR” mı?

“EVET” mi?
“HAYIR” mı?

Sevgili vatandaşlarım, biliyorsunuz ki, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa değişikliği için referandum var.
Sandığa gidip ya “EVET” yada “HAYIR” oyu kullanacağız. Ama daha şimdiden insanlarda bir baskı, bir kutuplaşma, ayrıştırma, korku yaratılarak herkesin iradesi ipotek altına alınmaya çalışılmak istenmektedir.
“EVET” derseniz, bu düzeni bu vatanı seviyorsunuz. ‘BİZDENSİNİZ’, “HAYIR” derseniz, ‘TERÖRİST’siniz. Bu düzeni, bu vatanı sevmiyorsunuz diyerek vatandaşlarımız yargısız infaz edilmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, binlerce şehit verilerek kurulmuş, Ay yıldızlı bayrağımızın altında toplanılarak ırk, din, mezhep ayrımı yapılmaksızın Anayasal Kanunlar çerçevesinde herkes eşit şartlarda yaşayarak kabul edilmiştir.
Bir düzen iyi gitmiyorsa, değiştirilmesi bunun en demokratik yolu referandum, sandıktır. Bırakın vatandaşlarımız hür iradesini ve düşüncesini kullansın. Neden “EVET”, neden “HAYIR” bunu vatandaşlara siyasilerimiz anlatsın. Baskı ile, zulüm ile bir yere varılamaz. Sonuçta korkunun ecele faydası olmaz.
Son olarak vatandaşlarımızın 16 Nisan günü sandığa giderek oylarını kullanmalarını istiyorum. Memleketimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun!

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 18 Şubat 2017, 11:02 am tarihinde YAZARLAR kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 4.154 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: