Enez Belediyesi, eski binalarını yıktı

Yerine, yeni hizmet binası olacak

Enez Belediyesi’ne ait Cumhuriyet Meydanı Bekir Kale Caddesi üzerinde bulunan binalar yıkıldı. Yerine tekrar yeni hizmet binası olacak.

CIMG2008
Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı yaptığı açıklamada, “Belediyemize ait olan ve meydanda çirkin bir görünümü olup, ömrünü tamamlayan binaları yıkarak yerine modern bir şekilde yeni bir hizmet binası yapacağız. Projesini İstanbul Büyükşehir Belediyesi çizerek, yapımı içinde katkı sağlayacaktır. Enez’imizi her yerini güzelleştirmek için çalışıyoruz. Enez, artık eskisi gibi olmayacak. Hizmet süresi içinde Enez’e gelenler farkı görecek. Projelerimizi hızla hayata geçiriyoruz. Halkımız bize güvensin. Onları mahçup etmeyeceğiz.” dedi.

CIMG2012
Öte yandan “İçinde bulunan esnaflara tekrar aynı dükkanları verecek misiniz?” sorusuna ise, “Dükkanları ihale edeceğiz. Herkes girebilir, birde şart koşacağız. 10 yıl belediye dükkanında oturan esnaf dükkanı boşaltacak. Bir başkasının yararlanmasını sağlayacağız. Yıllarca belediye dükkanında bedavaya oturmak yok öyle.” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 15 Şubat 2016, 2:55 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.132 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: