Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, Kıyı Ege Belediyeler Birliği Toplantısı’na katıldı

Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, Kıyı Ege Belediyeler Birliği Toplantısı’na katıldı.

Kıyı Egeler Birliği Hizmet Toplantısı

26-30 Ocak 2016 tarihleri arasında Hizmet Bilgilendirme Toplantısı, Harbiye-Şişli Crowne Plaza Hotel’de gerçekleştirilecek.

Kıyı Egeler Birliği Hizmet Toplantısı (1)

İstanbul’da Kıyı Ege Belediyeler Birliği Belediye Akademisi Eğitim ve İstişare Toplantısı’na Belediye Başkanı Bostancı ile birlikte bir Belediye Meclis Üyesi Derya Pınarcı, Yazı İşleri Müdürü Hayrettin Savcu ve Zabıta Amir Vekili Hüseyin Buluk’un katıldığı öğrenildi.

Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı

Bostancı yaptığı açıklamada, “Kıyı Ege Belediyeler Birliği Toplantısı’na davet edilmemiz nedeniyle ekibimiz ile birlikte katıldık. Bu toplantı belediyecilik anlamında hepimiz için verimli geçiyor. İlçemiz için güzel hizmetleri yapmak için çalışacağız. Bilgilendirme toplantısında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Bostancı’nın makamda olmadığı süre içersinde yerine, Başkan Vekili Alaattin Köseler vekalet ediyor.

Graphic1

Köseler, “Belediye Başkanımız Abdullah Bostancı, İlçemize güzel hizmetler yapıyor. Çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum. Kurduğumuz kilit taşı fabrikası Enez’in çevresini değiştirecek. Enez merkezde yollarımızın büyük bir bölümünü kilit taşı döşedik. Şimdi de deniz sahiline başladık. Hava şartları uygun olduğu müddetçe çalışmalarımız hızla devam edecektir.” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 28 Ocak 2016, 12:17 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.056 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: