Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı icraatlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu..

14881460_1737185866604706_482076142_o

Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimizde makam aracı haciz edilmişti. Belediyede bir tane doğru dürüst araç yoktu Şimdi ise 23 sıfır aracımız oldu. Bunlara ilaveten 2 adet 10 teker sıfır TIR, 780 bin lira değerinde DMO’dan alındı. 20 Kasım’da gelecek. Ayrıca Aralık, Ocak aylarında da 22 tonluk eksvator 450 bin lira değerinde daha sonra Loder Yükleyici o da 400 bin lira değerinde gelecek.

Bunların paraları hepsi hazır. Biz önce gelir kaynaklarımızı arttırdık.  Fabrika kurulamaz dendi, Taş ve Beton Fabrikamızı kurduk. Enez’in ve sahilin tüm yollarını kendi ürettiğimiz taşlarla döşüyoruz. Muhalifler, fabrika kurulamaz dedi,  Ne oldu? Fabrikamız son sistem çalışıyor, dışarıya da isteyene 10.5 TL + KDV taş satıyoruz.  Kum Yıkama ve Eleme Tesisi’mizi kurduk, o da çalışıyor. Piyasaya kum da satıyoruz. İsteyen gelsin verelim. Piyasada 80 TL. Biz de 50 TL. Şimdi sıra makyajda. Enez’in dört bir yanını  güzelleştireceğiz. Figürler, süsler yapacağız. Projelerimizin %70’ini hayata geçirdik. Bundan sonrası kolay. Çünkü gelir kaynaklarımız var. Paramız var. İstediğimizi yaparız artık.” dedi.

KÖPEKLERE YENİ YER YAPACAĞIZ

Öte yandan şikayetlere neden olan köpekler içinde yeni yer yapacaklarını ifade eden Bostancı, sözlerini şöyle sürdürdü; “Köpekler için Biyolojik Arıtma Tesisi yanında bir yer yapacağız.  Hayvanseverler orada hayvanları bakacak. Yollarda beslemek olmaz. Biz bu konuda elimizden geleni yapacağız. Duyarsız değiliz. Ancak Belediye’nin onca borcu varken, bunu aşmak için zamana ihtiyaç vardı. Şimdi o zaman geldi. Yazlıkçılar 2 ay köpekleri bakıp gidiyorlar. Sonra boşta kalan köpekler her yerde dolaşıyor.  Gerekeni yapacağız.” dedi.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 31 Ekim 2016, 4:10 pm tarihinde GÜNCEL kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 665 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: