Edirne Hudut Gazetesi Editörü Sevcan Kalıpçinden Elmacı Ile Eşi Murat Elmacı’nın ‘Deniz’ Adını Verdikleri Nur Topu Gibi Bir Kız Çocukları Oldu…

56

Hudut Gazetesi’nde uzun yıllar muhabir ve editör olarak görev yapan Gazeteci Sevcan Kalıpçinden Elmacı ile Murat Elmacı kız çocuk sahibi oldu. Mutlu beraberliklerinin ilk meyvesini alan Elmacı çifti, yaklaşık 3 kilo ağırlığında doğan çocuklarına ‘Deniz’ ismini verdi.

Edirne Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde dün öğlen saatlerinde ameliyata giren Sevcan Kalıpçinden Elmacı, Dr. Asuman İnal tarafından yönetilen ve başarılı geçen 1 saatlik ameliyatın ardından 9 ay karnında taşıdığı kızı Deniz’i kucağına aldı.

50 santim uzunluğunda doğan Deniz’in ve annesi Sevcan Kalıpçinden Elmacı’nın sağlık durumunun iyi olduğu ifade edilirken Elmacı çiftini bu mutlu günlerinde ailesi, yakın akraba, eş ve dostları ile meslektaşları yalnız bırakmadı. Doğum sonrası kendisi için hazırlanan odaya çıkarılan Sevcan Kalıpçinden Elmacı burada tebrikleri kabul etti.

Annelik duygusunun dünyanın en güzel duygusu olduğunu belirten anne Sevcan, doğum ameliyatının başarılı geçmesinde emeği bulunan Dr. Asuman İnal’a, Sultan 1’inci Murat Devlet Hastanesi Başhekimliğine ve personeline teşekkürlerini sundu..

Elmacı çiftini kutluyor, “DENİZ” bebeğe sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz..

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 23 Kasım 2016, 3:04 pm tarihinde manset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 637 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: