Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ramazan Bayramı’nı Kutladı

EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN, RAMAZAN BAYRAMI’NI KUTLADI

baskan

Tüm Edirne Halkı’nın Ramazan Bayramı’nı kutlayan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde Ramazan Bayramı’nın toplumumuza huzur, birlik, beraberlik dayanışma ve hoşgörü getirmesini diliyorum” dedi.

Birlik ve beraberlik duygularının, güzellikle, huzurla paylaşılmasında dini ve milli günlerin önemine değinen Gürkan, “Bir Ramazan Bayramı’nı bir kez daha ülkece, milletçe ve Müslüman Alemi olarak idrak etmenin sevincini yaşıyoruz. Ramazan Bayramı’nda ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, sevgi ve esenlikler temenni ediyorum. Ülkemiz maalesef çok zor günlerden geçiyor. Yaşadığımız bu zor günlerde büyük umutlarla ve büyük coşkuyla karşıladığımız Ramazan Bayramı’nda terörün son bulmasını; ülkede birlik ve beraberliğin tekrar filizlenmesini, sevgi ve barış tohumlarının atılmasını diliyorum.

indir

Dini ve Milli Bayramlar Türk Toplumu’nun en güzel değerlerindendir. Ramazan Bayramı’nda bu değerlerimize bir kez daha sahip çıkalım. Hayır dualarına her zaman muhtaç olduğumuz aile büyüklerimizi ziyaret edelim, çocukları ve yoksulları sevindirelim.

Küskünlerin ve kırgınların barıştığı; sevgiyle ve dostlukla, birlik ve beraberlik içerisinde, huzurla geçireceğimiz bir bayram dileğiyle, değerli Edirne Halkı’nın ve Müslüman Aleminin bayramını kutluyorum” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 02 Temmuz 2016, 4:25 pm tarihinde GÜNCEL, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 773 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: