CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Enez ve köylerinde ziyaretlerde bulundu

Bircan: “Çiftçimiz 1 Kasım’ı, CHP iktidarını bekliyor”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Erdin Bircan Enez’de çiftçilerle buluşarak, “Çiftçimiz Önce Türkiye programından çok memnun oldu. 1 Kasım’ı, CHP iktidarını bekliyor” dedi.

parti  enez 1  enez 2

CHP Milletvekili Erdin Bircan Enez’de parti toplantısına katılarak, seçim değerlendirmelerinde bulundu. Partililerin sorularını yanıtlayan Bircan, “Halkımız CHP iktidarına inanmış, her gittiğimiz yerde daha önce başka partilere oy verdiklerini söyleyen hemşehrilerimiz yolumuzu kesip bu sefer CHP oy vereceklerini söylüyor” diye konuştu.

Enez pazarını ve esnafını CHP Enez İlçe Başkanı Vedat Avcu, İl Genel Meclis Üyeleri Şenol Kılıç ve Erol Açık ile partililer ile gezen Erdin Bircan, yoğun ilgi ile karşıladı. Kahvelerde hemşehrileri ile de buluşan Bircan, “Emeklimize 2 maaş ikramiye vereceğiz. Toplumumuzun her kesimini mutlu edeceğiz” dedi.

gülcavuş  küçükevren1  sultaniçe

Bircan ve CHP’liler Küçükevren, Gülçavuş ve Sultaniçe köylerini de gezdi. “Her gittiğimiz yerde büyük ilgi ile karşılanıyoruz. Çiftçimiz Önce Türkiye programından çok memnun oldu. 1 Kasım’ı, CHP iktidarını bekliyor” diyen Bircan, mazotun 1 lira 80 kuruş; gübre, yem, tohum, tarımsal ilacın ÖTV’siz olması ile çiftçilerin rahatlayacağını söyledi.

“Başbakan’ın açıklamalarını duydunuz, eş bulamayanlar da AKP’ye başvuracakmış. Hemşehrilerim, AKP’nin bulduğu eşi almayın sizi dolandırıp kaçar, kaçmasa bile bilin ki evinizde asla huzur ve bereket olmaz” diyen Bircan, “Bizim görevimiz toplumumuzun herkesimini rahat ettirmek. İşçimiz, çiftçimiz, esnafımız, ev hanımımız, işsizimiz, yoksulumuz ve en önemlisi geleceğimiz olan gençlerimiz CHP iktidarıyla huzur bulacak” dedi.

www.kesanhalkinsesi.com

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 26 Ekim 2015, 4:19 pm tarihinde SİYASET, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 1.423 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: