AK Parti Bursa Milletvekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu’ndan Enez’e ziyaret..

AK Parti Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Enez’de ziyaretlerde bulundu.

Daha önce Sağlık Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapan Ak Parti Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Edirne’nin Enez İlçesi’nde ziyaretlerde bulundu.

    

Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, Ak Parti İlçe Başkanı Nedim Uzun, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanan Müezzinoğlu, Belediye Binasının önünde konuşma yaptı.

Daha sonra esnaf ziyaretleri yapan ve vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Müezzinoğlu, Ak Parti Enez Seçim Koordinasyon Merkezini de ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Müezzinoğlu, Keşan Enez Karayolunun yapılacağının ve Enez Devlet Hastanesinin en kısa zamanda faaliyete gireceğinin müjdesini verdi. Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, bugüne kadar Enez’e yaptığı tüm desteklerden ve son dört yıllık süreçte Enez’e yapılan yaklaşık 100 milyon liralık yatırımda büyük payı bulunan Müezzinoğlu’na teşekkür etti.

    

Müezzinoğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde langırt ve tavla oynayan vatandaşlara eşlik etti. İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz’ü makamında ziyaret eden Müezzinoğlu’na halkın talepleri iletildi.

  

Müezzinoğlu, kendisine iletilen talepler ile yakından ilgilendi.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 19 Haziran 2018, 3:10 pm tarihinde GÜNCEL, manset, son dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 606 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: