TYBB Edirne Şube Yönetimi Ve Keşanlı Üyelerden Özcan’a Ziyaret..

14 Kasım 2016 tarihinde yeni binasına taşınan Keşan Belediyesi’nde Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı Türkiye Yerel Basın Birliği Yönetim Kurulu ile Keşanlı üyeler makamında ziyaret ettiler.

TYBB Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir ile Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Mustafa Yaraşır ile Keşanlı dernek üyeleri Necdet Uybaş, Deniz Çil, Ömür Çakıcı, Semra Anlar ve Saide Yapıcı 30 Kasım 2016 Çarşamba Günü Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

Demir burada yaptığı açıklamada, Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi adına Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı Keşan’a kazandırdığı bu önemli yatırım için tebrik etti ve binanın hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Özcan, ziyaret sırasında konuklarına Keşan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nu da gezdirdi.

Özcan başta Demir olmak üzere tüm  konuklara ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, “Bu alanda bulunan Hal Binası, Pazar ve balıkçıları buradan kaldırdık. 19 bin m2 alanda 56 bin m2’lik kapalı alan yarattık. Keşan Belediyesi olarak 305 adet bağımsız tapu sahibi olduk. Bunlardan biri Belediye Binası, biri 1000 araçlık otopark ve içersinde büroların bulunduğu ve SGK’ya verdiğimiz bina için 3 tapuyu çıktığımızda toplam 302 adet işyeri tapusu kazandırdık. Bu yatırımı kazandırmak için 2004 yılından beri uğraş veriyordum. Şu anda bunu başardığım için çok mutluyum. Keşan’a hayırlı uğurlu olsun. Burası Keşan’ın ve Keşanlıların binası. Burayı kazandırmaktan ve içine girmekten dolayı da mutluyum. Tüm Keşan’a hayırlı olsun” dedi.

HABERİN BİLGİSİ
Bu haber 03 Aralık 2016, 2:13 pm tarihinde GÜNCEL, manset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 661 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite: